mail kejadom@kejadom.sk
Tel.: +421 907 568 858
Otvorené 9:30 -16:30

Dvere exteriérové

 

 

Vchodové dvere  Vás CHRÁNIA, REPREZENTUJÚ a esteticky dopĺňajú. Vonkajšie dvere sú ukážkou domu a prvkom, ktorý chráni jeho interiér pred poveternostnými vplyvmi a hrozbami zvonku, preto ich vyberú treba klast veľký doraz.

 

       

POSKYTUJEME:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizujeme DODANIE a MONTÁŽ vchodových dverí

 

 

Vchodové dvere  Vás CHRÁNIA, REPREZENTUJÚ a esteticky dopĺňajú.       

Preto by ste mali ich výberu venovať veľkú pozornosť. Prvý dojem z celého domu nezriedka utvárajú práve vstupné dvere. To, ako vyzerajú, v akom sú stave a ako fungujú, vypovedá mnohé o ich majiteľovi.                                                                                         

vonkasie_drevene_dvere_kejadom

Ak volíte dvere do bytu, samozrejmosťou by mali byť bezpečnostné dvere. Ak dôjde k násilnému vniknutiu do vášho domu a vy nebudete disponovať certifikátom o bezpečnostnej triede vchodových dverí, nemusí vám poisťovňa škodu vzniknutú na majetku preplatiť.

 

V prípade rodinných domov mate možnosť vyberú medzi hliníkovými dverami , plastovými dverami , bezpečnostnými oceľovými dverami  alebo drevenými dverami vhodné do exteriéru – dbajte aby povrchová upráva dverí a zárubní bola odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

vonkajsie_dvere_kejadom

Bezpečnosť majetku sa rieši skôr inými spôsobmi – pohybovými senzormi, poplachovým zariadením či napojením objektu na políciu. „Je totiž zbytočné mať dvere s vysokou bezpečnostnou triedou, ak sa zlodej dokáže do domu dostať napríklad cez terasu alebo okno.“

bezpecnostne_dvere_exterierove_kejadom_venus

Bezpečnostné oceľové dvere a Drevené dvere sa dajú farebne prispôsobiť s plastovými oknami a garážovou branou.

bezpecnostne_dvere_exterierove_kejadom

Veríme že našim článkom o správnom postupe pri výbere dverí sme Vám pohli orientovať sa a rozhodnúť  pre správnu kúpu, v neskutočnej veľkej ponuke dverí, ktorá je momentálne na slovenskom trhu.

 

Napíšte nám:

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Telefón

    Vaša správa

    captcha