Markízy sa stávajú čoraz populárnejším riešením ochrany pred slnečným žiarením . Pripevnené na stenu či voľne stojace rozšíria možnosti využívania vašej terasy, balkónu či verandy.

Môžu byt markízy:

Výsuvné Výklopné Fasadné

markízy_kejadom

Farba a vzor použitej látky je len na vás a tak z markízy jednoducho vyčarujete dizajnový doplnok exteriéru.

vysuvne_markizy

Výhody markíz

 • vysoký komfort používania, pri motorovom diaľkovom ovládaní je možná automatizáca pri ochrane pred slnkom a pred poškodením markízy vetrom (markíza na základe počasia sama vyhodnotí potrebu roztiahnutia/stiahnutia a vykoná zmenu)
 • markíza neobmedzuje mimo sezóny žiaden priestor balkónu, terasy či výhľad z nich
 • široká ponuka látkového a farebného prevedenia
 • nižšie investičné náklady ako pri pergolových clonách
 • v čase keď markíza nie je používaná, nie je potrebná jej demontáž

markizy_kejadom_krusovce

Automatické ovládanie

Zvlášť pri väčších markízach je praktické využiť motorické ovládanie. Ponuka trubkových motorov je rozsiahla a umožňuje pohodlné ovládanie s možnosťou využitia prídavných doplnkov ako diaľkové ovládače, veterné, slnečné a otrasové senzory a pod.

markiza

O značke Somfy

Motory Somfy

Spoločnosť Somfy patrí k popredným svetovým výrobcom a dodávateľom pohonov a riadiacej elektroniky pre rolety, žalúzie, markízy a garážové brány. Počas svojho pôsobenia na trhu spoločnosť nazbierala množstvo skúseností, ktoré sa odrážajú v portfóliu produktov a stavajú ich do pozície jednotky na svetovom trhu v tomto segmente. Spoločnosť má sieť zastúpení vo viac ako 50-tich krajinách.

markizy

Predĺžená záruka až 5 rokov

O kvalite výrobkov Somfy svedčí aj fakt, že svojim zmluvným partnerom poskytuje spoločnosť predĺženú záruku v trvaní 5 rokov na pohony a riadiace systémy. Táto záruka je ponúkaná podľa jasne stanovených pravidiel a nevzťahuje sa na výrobky, pri ktorých je garantovaná špeciálna trojročná záruka a na motory a riadiace jednotky zakúpené na iných miestach ako u zmluvných partnerov Somfy. Všetky pohony zodpovedajú európskym bezpečnostným normám.


Zabezpečujeme DODANIE a MONTÁŽ tieniacej techniky
 

 

Napíšte nám:

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefón

  Vaša správa

  captcha