mail kejadom@kejadom.sk
Tel.: +421 907 568 858
Otvorené 9:30 -16:30

ZÁRUBNE

DVERE nie sú kompletné bez ZÁRUBNE. Zárubňa je dôležitou súčasťou každého dverného otvoru. Tvorí jeho lemovanie. Slúži na uchytenie dverného krídla, spoločné tesnenie a presné dosadnutie. V spojení s krídlom tvorí jeden celok.

Na dosiahnutie správneho dosadnutia dverí a zárubní je veľmi dôležitá odborná montáž, ktorá  môže byť rozdelná od typu zárubne. Požiadavky na zárubne ako zvuková a tepelná izolácia, bezpečnosť, protipožiarna bezpečnosť závisí od účelu použitia dverí. Na základe týchto požiadaviek sú prispôsobené aj vhodné materiály z čoho sa zárubne vyrábajú.

 

        

                    

Regulovateľné / obložkové ZÁRUBNE – dajú sa regulovať (nastavovať) podľa hrúbky steny, spĺňajú aj tie najnáročnejšie dizajnové, technické až niektoré atypické parametre. Môžu mať oblý alebo hranatý profil. Sú vyrobene z MDF dosky ktorá môže byť pokrytá fóliou, laminátom, CPL alebo dyhou. Zárubne sú vhodné k interiérovým dverám.

 

           

Oceľové  ZÁRUBNE – V rámci životnosti a mechanickej odolnosti sú oceľové zárubne najvhodnejšou alternatívou hlavne do veľmi frekventovaných priestorov. Nakoľko sa vyrábajú v širokej palete rozmerov, ich využitie je veľmi široké. Ich povrch môže byť pokrytý  fóliou, laminátom, CPL alebo striekane v RAL farbách. Zárubne sú vhodné  k interiérovým, bezpečnostným, protipožiarnym alebo technickým dverám.

 

Obklad kovovej zárubne –  je jednoduchý spôsob ako obložiť staré kovové zárubne do vzhľadu nových obložkových zárubní. Obklad kovovej zárubne  je originálne riešenie pre osadenie dverného krídla na už existujúce zárubňu bez jej demontáže alebo búrania. Svojou konštrukciou umožňuje zachovať pôvodnú šírku dverného krídla. Celková šírka priechodu sa pri tom zmenší cca o 3 cm. Obklad kovovej zárubne je vyrobený samozrejme v rovnakom farebnom prevedení ako dvere.

 

 

 

Skryté zárubne sú osadené v jednej rovine so stenou a umožňujú tak presne lícovanie so stenou. Priestory tak získajú čisté línie a rovné steny nenarúšajú zbytočnými výčnelkami. Nová technológia zárubní, závesných 3D pántov a magnetických protiplechov pomáha ukryť tieto súčasti dverí do steny, takže nenarúšajú celkový vzhľad. Skryté zárubne sú novým bytovým konceptom, ktorý dodáva obytným priestorom nový čistý štýl.

 

 

 

Realizujeme  DODANIE  a  MONTÁŽ  dverí  a  zárubní

 

 

Mám záujem:
 

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Telefón

    Vaša správa

    captcha