exclusive
Model IDEAL 7000

Ekoprofil Exclusive

Profilový systém
ALUPLAST Ideal 7000 RL
konštrukčná hĺbka 80 mm
6 komôr
oceľová výstuž 1,6 mm (podľa veľkosti okna)
prevedenie profilu: oblé
Zasklenie
izolačné dvojsklo 4-16-4, trojsklo (až do) 4-12-4-12-4
koeficient prestupu tepla Ug=1,0W/m2K až do Ug=0,7W/m2K
teplý rámik Swisspacer – voliteľný
Kovanie
MACO Multi – Trend – obvodové, bezpečnostné
s mikroventiláciou na otváravo-sklopných krídlach
Tesnenie
dutinkové EPDM – jednokomorové
šedá alebo čierna farba
extrudované súčasne s profilom, vymeniteľné

 

EKOPROFIL EXCLUSIVE – ŠPECIFIKÁCIA

Systém EXCLUSIVE je robustnou variantou, uvedenou do ponuky v roku 2009. Spĺňa náročné požiadavky kladené na súčasné okná vďaka svojej robustnosti a pevnosti. Kombinuje v sebe najnovšie technické poznatky s vysokým komfortom užívania.

15 stupňový sklon rámu a krídla umožňuje optimálny odvod vody. Hlboká kovacia drážka zvyšuje bezpečnosť celého okna. Na výrobu týchto okien sú použité materiály najvyššej kvality, ako bezolovnatý profilový systém Aluplast IDEAL 7000 s konštrukčnou hĺbkou až 80mm a šiestimi komorami, obvodové bezpečnostné kovanie od renomovaného výrobcu MACO s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou, zvyšujúcou jeho odolnosť a funkčnosť počas celej životnosti okna. Vysoká tepelná a zvuková izolačná schopnosť výrazne znižuje náklady na energie a taktiež zaisťuje vysoký komfort bývania. Využitie PVC najvyššej kvality garantuje jednoduchú údržbu a ošetrovanie, ako aj trvalú životnosť profilu. Zaoblený profil okenného krídla zaisťuje stály a rovnomerný odvod dažďovej vody z vonkajších plôch okien a zlepšuje ich tesnosť.
 
Vysokú tepelnú a akustickú izoláciu zabezpečuje rovnako aj kvalitné termoizolačné dvojsklo, plnené argónom, s rozmermi 4-16-4mm. Do okien Exclusive je možné montovať aj izolačné trojsklá s extrémne nízkymi parametrami tepelnej prestupnosti, ako aj špeciálne akusticko-izolačné sklá, či bezpečnostné sklá (až do 44.2-16-44.2mm).  Parametre akustickej izolácie sú už v základe triedy 2 a okná znížia hladinu vonkajšieho hluku až o 33 dB. Prevedenie profilu umožní prenikanie väčšieho množstva svetla do interiéru. Pevná konštrukcia profilu a najmä veľká stredová komora s robustnou, špeciálne tvarovanou pozinkovanou oceľovou výstužou zaručuje optimálne statické parametre a umožňuje výrobu aj veľkorozmerných okien.


Zabezpečujeme DODANIE a MONTÁŽ plastových okien

 

Na vypracovanie CENOVEJ PONUKY nám zašlite potrebné rozmery:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón

Vaša správa

captcha